Dažniausiai užduodami klausimai

Jurta

Taip, Jurtoje yra granulinė krosnelė ir ji palaiko Jūsų norimą temperatūrą namelyje. Tereikia karts nuo karto užpilti granulių.
Jurtoje yra dvejos vienos priešais kitas įrengtos durys. Atvėrus jas abi susidaro skersvejis, kuris maloniai atvėsina namelį. Taip pat Jurtos pačiame viršuje yra mažas langelis vėdinimui.
Jurtos užimtumą galite sužinoti mūsų svetainėje Poilsio namelių puslapyje patikrinę kalendorių.
Nakvynės kaina dviems asmenims Jurtoje prasideda nuo 107 Eur, papildomas asmuo +20Eur. Kainos priklauso nuo sezono ir savaitės dienos. Tikslesnę kainą galite sužinoti mūsų svetainėje Jurtos puslapyje pasirinkę norimą poilsio datą.
Savo poilsį Jurtoje galite rezervuoti mūsų svetainėje Jurtos puslapyje Rezervuokite savo poilsį skiltyje pasirinkę norimas datas ir užpildę reikiamus laukelius bei paspaudę mygtuką Patvirtinti. Toliau būsite nukreipti į apmokėjimą.
Rezervaciją atšaukti ir gauti pilną apmokėjimo grąžinimą arba perkelti rezervaciją į kitą datą galima ne vėliau kaip 30 dienų iki suplanuoto poilsio. Nepaisant to, kiekvieną situaciją vertiname individualiai ir ieškome abiems pusėms priimtinos išeities. Žinoma, prašome kreiptis į mus dėl rezervacijos atšaukimo ar datos pakeitimo kiek įmanoma anksčiau ir jeigu įmanoma nelaukti paskutinės minutės.
Taip, Jurtoje svečiuose laukiame ir Jūsų augintinių. Augintiniui taikome papildomą +15 Eur mokestį. Prašome mus iš anksto informuoti jei planuojate atvykti su savo augintiniu.
Ne, Jurtoje televizoriaus nėra. Kviečiame pasigrožėti Gamta.
Ne, Jurtoje WiFi nėra. Tačiau esant poreikiui darbo reikalams galime duoti maršrutizatorių.
Jurtoje stalo darbo vietai nėra. Jeigu tikrai norėtumėte dirbti Jurtoje poilsiaudami, kreipkitės, būtinai surasime išeitį. WiFi duodame esant poreikiui.
Taip, Jurtoje paruošime patalynę ir rankšluosčius Jūsų poilsiui.
Taip, Jutoje yra virtuvėlė. Virtuvėlėje yra šaldytuvas, kaitlentė, virdulys, kriauklė, keptuvė, puodas bei visi būtiniausi indai. Jūsų patogumui virtuvėlėje taip pat rasite kavos, arbatos, cukraus, medaus, pipirų, druskos ir aliejaus kepimui.
Informacija ruošiama…
Taip, Jurtoje yra įrengta atskira patalpa su dušu ir tualetu.
Malkų kepsninei duodame. Taip pat rasite iešmų ir kepimo groteles.
Jurta apšildoma granuline krosnele. Granulių duodame.
Siūlome sveikatinimuisi skirtas paslaugas: pasikaitinimas pirtyje, pirties ritualas dviems su pirtininke ir maudynės karštame kubile bei laisvalaikio pramogas: plaukimas baidarėmis, pasivažinėjimas mechaniniais ar elektriniais dviračiais bei elektriniais paspirtukais. Taip pat karts nuo karto organizuojame dienos ar kelių dienų sąmoningus, švietėjiškus renginius. Daugiau informacijos apie papildomas paslaugas galite rasti mūsų svetainėje puslapyje Renginiai.
Dėl svečių atvykimo Jūsų aplankyti VasaRojuje prašome mus iš anksto informuoti.
Jurtą apžiūrėti galima tik iš anksto susitarus dėl laiko. Be mūsų leidimo įvažiuoti ir vaikščioti VasaRojaus teritorijoje negalima.

Kupolai

Visi Mažieji Kupolai yra ant upės kranto, juose skiriasi vaizdas pro pagrindinius langus bei interjero detalės. Daugiau informacijos apie Mažųjų Kupolų skirtumus galite rasti mūsų puslapyje Mažųjų Kupolų skiltyje.
Taip. Kupoluose yra įrengtos granulinės krosnelės ir jos palaiko Jūsų norimą temperatūrą nameliuose. Tereikia karts nuo karto užpilti granulių.
Kupoluose yra durys ir priešais jas įrengtas langas. Atvėrus juos kartu susidaro skersvejis, kuris maloniai atvėsina namelius. Taip pat Kupolų viršuje yra įrengtas langas vėdinimui.
Kupolų užimtumą galite sužinoti mūsų svetainėje Didžiojo arba Mažųjų Kupolų skiltyje patikrinę kalendorių.
Nakvynės kaina dviems asmenims Didžiajame Kupole prasideda nuo 107 Eur, Mažuosiuose – 87 Eur, papildomas asmuo +20 Eur. Tikslesnę kainą konkrečioms dienoms galite sužinoti mūsų svetainėje Kupolų skiltyse pasirinkę norimą poilsio datą.
Savo poilsį Kupoluose galite rezervuoti mūsų svetainėje Kupolų skiltyse pasirinkę norimas datas ir paspaudę mygtuką Rezervuoti.
Rezervaciją atšaukti ir gauti pilną apmokėjimo grąžinimą arba perkelti rezervaciją į kitą datą galima ne vėliau kaip 30 dienų iki suplanuoto poilsio. Nepaisant to, kiekvieną situaciją vertiname individualiai ir ieškome abiems pusėms priimtinos išeities.Žinoma, prašome kreiptis į mus dėl rezervacijos atšaukimo ar datos pakeitimo kiek įmanoma anksčiau ir jeigu įmanoma nelaukti paskutinės minutės.
Taip, Kupoluose svečiuose laukiame ir Jūsų augintinių. Jokių papildomų mokesčių netaikome, tik prašome mus iš anksto informuoti.
Ne, Kupoluose televizorių nėra. Kviečiame pasigrožėti Gamta.
Ne, Kupoluosę WiFi nėra. Tačiau esant poreikiui darbo reikalams galime duoti maršrutizatorių.
Kupoluose yra patogūs valgomojo stalai, kurie gali būti Jūsų darbo vieta. WiFi duodame esant poreikiui.
Taip, Kupoluose paruošime patalynę ir rankšluosčius Jūsų poilsiui.
Taip, Kupoluose yra virtuvėlės. Virtuvėlėse yra šaldytuvai, kaitlentės, virduliai, kriauklės, keptuvės, puodai bei visi būtiniausi indai. Jūsų patogumui virtuvėlėse taip pat rasite kavos, arbatos, cukraus, medaus, pipirų, druskos ir aliejaus kepimui.
Informacija ruošiama…
Taip, Kupoluose yra įrengti dušai ir tualetai.
Malkų kepsninei duodame. Taip pat rasite iešmų ir kepimo groteles.
Kupolai apšildomi granulinėmis krosnelėmis. Granulių duodame.
Siūlome sveikatinimuisi skirtas paslaugas: pasikaitinimas pirtyje, pirties ritualas dviems su pirtininke bei laisvalaikio pramogas: plaukimas baidarėmis, pasivažinėjimas mechaniniais ar elektriniais dviračiais bei elektriniais paspirtukais. Taip pat karts nuo karto organizuojame dienos ar kelių dienų sąmoningus, švietėjiškus renginius. Daugiau informacijos apie papildomas paslaugas galite rasti mūsų svetainėje skiltyje Poilsis gamtoje.
Dėl svečių atvykimo Jus aplankyti VasaRojuje prašome mus iš anksto informuoti.
Kupolų apžiūrėti galima tik iš anksto susitarus dėl laiko. Be mūsų leidimo įvažiuoti ir vaikščioti VasaRojaus teritorijoje negalima.

Bendrieji klausimai

Esame įsikūrę vos 7km nuo Birštono, Jundeliškių kaime. Informacija kaip mus rasti yra čia.
Ne. Gerbiame savo Svečių privatumą ir jų laiką pas mus, tad pašaliniams asmenims mūsų teritorijoje vaikščioti be mūsų leidimo negalima.
Taip, galite įsigyti VasaRojaus Dovanų Kuponą sumai ar konkrečiai paslaugai spausdintą arba PDF formatu. Įsigyti Dovanų Kuponą galite čia.
Įsigydami mūsų Dovanų Kuponą savo mylimiems galite padovanoti:

  • konkrečią paslaugą poilsiui tam tikrai datai;
  • konkrečią paslaugą su galimybe poilsio datą pasirinkti patiems;
  • tam tikrą pinigų sumą su galimybe pasirinkti paslaugą ir poilsio datą.