Poilsis Gamtoje

VasaRojus

Jūsų lėto, ramaus, sąmoningo ir kokybiško poilsio kupolinių namelių kaimelis ant upės Verknės kranto vasaros ir žiemos
atostogoms.
Ačiū, kad apsilankėte virtualiuose VasaRojaus namuose. Susipažinkime? Esame sesės, Kristina ir Simona. Kuriame ramybės oazę Gamtos apsuptyje. Mylime Gamtą, tad ir kviesdami Jus poilsiauti į VasaRojų visų pirma galvojame apie ją. Todėl čia galimas tik ramus poilsis, gerbiant augalus ir laukinius gyvūnėlius aplink mus. Nameliuose nerasite jokių vienkartinių indų, higienos priemonių ar šlepečių. Puoselėjame tvarką ir švarą VasaRojuje, todėl stengiamės, kad kiekvienas daiktas pas mus būtų prižiūrimas ir kiekvieno svečio randamas tarsi naujas.
Mūsų veikla prasidėjo nuo baidarių… O dabar su džiaugsmu jau kviečiame Jus pasimėgauti magišku poilsiu unikalaus dizaino ir išskirtinių formų pastatuose. VasaRojuje su visais patogumais įrengėme penkis poilsio namelius: Jurtą, Didįjį ir tris Mažuosius Kupolus. Nameliuose gera, šilta ir jauku ištisus metus!
Taip pat VasaRojuje patogiai įsitaisė viena didelė kupolinė Renginių Erdvė, skirta sąmoningiems, švietėjiškiems susibūrimams. Nuolat ieškome bendraminčių ir drauge organizuojame dienos ar ilgesnius susitikimus, mokymus ar patyrimines keliones. Žinoma, ši Erdvė gali būti ir Jūsų renginio namai.
O kad Jūsų poilsis pas mus būtų tikrai magiškas taip pat kviečiame pasimėgauti pirties ar karšto kubilo malonumais, pasinerti į pirtininkės vedamą pirties ritualą, pasivažinėti dviračiais ar paspirtukais, leistis į žygį baidarėmis ir dar daug kitų įdomių veiklų.
Džiaugiamės, kad mūsų vasaros sezono baidarių nuoma išaugo iki kupolinių poilsio namelių kaimelio. Čia kuriame kokybišką, tvarią, Gamtai draugišką erdvę, suteikiančią magišką poilsio ir bendruomeniškumo patirtį Gamtoje. Norime, kad čia atvykę Jūs atitrūktumėte nuo kasdienybės rutinos ir nuolatinio skubėjimo, harmoningai pailsėtumėte, atgautumėte gyvenimo motyvaciją, polėkį kurti bei skirtumėte laiko sau ir savo mylimiems.
Mylime VasaRojų ir tai ką kuriame, tad ieškome, atrandame ir kaskart pasiūlome vis naujų paslaugų. Jeigu turite idėjų savo poilsiui, tačiau šioje svetainėje nerandate informacijos apie mūsų siūlomas atitinkamas paslaugas, susisiekite su mumis, tikrai surasime bendrą sprendimą. O galbūt kaip tik Jūs siūlote ypatingas paslaugas ar produktus, visuomet su džiaugsmu ieškome naujų potyrių ir draugų, tad lauksime žinių iš Jūsų. Juk įdomu į ką VasaRojus išaugs ateityje…
VasaRojus – mūsų ir Jūsų poilsio namai. Iki greito pasimatymo!
Su šiltais linkėjimais,
Sesės K&S 💚